Lineage 2 Fever Private Interlude Server
x500 XP x500 SP x500 Adena

Enchant rate: 65% / Safe +3 / Max +18

Uniq features & gameplay

Stable build with daily updates and backups

No grade/weight penalty

Auto learning skills including noblesse

More things you will discover in game

Contact e-mail: l2fever@yahoo.com

Join the forum, it's quick and easy

Lineage 2 Fever Private Interlude Server
x500 XP x500 SP x500 Adena

Enchant rate: 65% / Safe +3 / Max +18

Uniq features & gameplay

Stable build with daily updates and backups

No grade/weight penalty

Auto learning skills including noblesse

More things you will discover in game

Contact e-mail: l2fever@yahoo.com
Lineage 2 Fever Private Interlude Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da...

2 posters

Go down

Da... Empty Da...

Post  K1ng Thu Nov 11, 2010 6:41 pm

Ma si miram sa fie farm usor Laughing cand vreodata aici a fost usor farmul?NICIODATA...
Am intrat asa sa vad daca e ceva,dar deja nu are rost,stai sa farmezi ca prostul ore intregi,pentru armuri,masca,arme,n-are rost...daca vreau sa farmez pe duc pe un low rate,nu aici...trebuia cum intrii pe server direct lvl 80,toate inelele in shop si farm usor + multe altele,daca asta care este acum farm usor habar nu ai...
Inele de RB nici macar nu sunt toate in shop,ce vrei sa fac acum? sa ma duc sa omor RB cu clanu?
Cred ca cel care a facut serverul habar nu are ce inseamna high-rate.
High-rate nu inseamna sa farmezi sa-ti sara creierii,evident ca peste o sapt o sa se bage o armura/arma ceva nou si aia evident o sa se poata "achizitiona" numai cu 50000000 de ornamente...
Deja m-am saturat,asa a fost defiecare data la inceput cand s-a deschis serveru asta .
Bafta!! Ma duc sa caut servere pe HopZone Wink Craciun Fericit !

K1ng
Noobie Starter
Noobie Starter

Posts : 4
Join date : 2010-11-11

Back to top Go down

Da... Empty Re: Da...

Post  = Fever = Thu Nov 11, 2010 7:15 pm

din ce spui mai sus nu ai petrecut nici macar 3-4 ore pe server ca sa il descoperi. sunt playeri care au deja destul de multe , tinand cont ca serverul are doar o zi de activitate. nu se vor mai adauga iteme, iar atat timp cat este fara donatii nu vad dc ar fi foarte usor. sistemul de farm este bine gandit, incat sa se vada diferenta intre un player nou venit si unul cu vechime. dc in maxim 2 ore sa fie toti la fel, asa cum se intampla pe majoritatea serverelor de high rate. poate te mai gandesti si daca te hotarasti sa il incerci, iti garantez ca iti va placea Smile
= Fever =
= Fever =
Server Admin
Server Admin

Posts : 222
Join date : 2010-11-05

Back to top Go down

Da... Empty Re: Da...

Post  K1ng Fri Nov 12, 2010 2:22 pm

Pei tocmai de aceea nu am petrecut mai 3-4 ore,nici macar o ora pentru simplu fapt ca este un server High-Rate(din cate am inteles) si ar trebui sa fie totul relativ usor daca stai sa te gandesti,sincer nu ma intereseaza ce fac alti playeri,daca ei sunt **** sa farmeze asta este problema lor,dar ar trebui sa se gandeasca ca pe un server high-rate farmul nici macar nu ar trebui sa existe.Omori sa zicem 50 mobi si gata ai armura cea mai buna si armele cele mai bune,dupa care la PVP :-)asta este toata distractia,ma repet daca vreau sa farmez ma duc pe un low-rate si gata...
Cand am vazut cat costa armura aia cea mai buna,m-a luat durerea de cap Mad 100000000 de ornamente...
Multa bafta !

K1ng
Noobie Starter
Noobie Starter

Posts : 4
Join date : 2010-11-11

Back to top Go down

Da... Empty Re: Da...

Post  = Fever = Fri Nov 12, 2010 2:24 pm

uite ca nici in 2 zile poti ajunge full, drept exemplu sunt cel putin 5-6 playeri care au deja top items. ce e asa greu ??
= Fever =
= Fever =
Server Admin
Server Admin

Posts : 222
Join date : 2010-11-05

Back to top Go down

Da... Empty Re: Da...

Post  K1ng Fri Nov 12, 2010 2:25 pm

Nu toata lumea are 6 ore pe zi liber...

K1ng
Noobie Starter
Noobie Starter

Posts : 4
Join date : 2010-11-11

Back to top Go down

Da... Empty Re: Da...

Post  = Fever = Fri Nov 12, 2010 2:27 pm

6 si cu 6 , deci 12 ore si esti gata echipat. nu vad nici o problema, nu te obliga nimeni sa joci si fiecare are dreptul la propria parere
= Fever =
= Fever =
Server Admin
Server Admin

Posts : 222
Join date : 2010-11-05

Back to top Go down

Da... Empty Re: Da...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum